Evo kako izgleda 29 sekundi čiste magije: Otkačeni Rus blitzkriegom rasturio protivnika, ali ni to ga nije spasilo

Dejan Šmehil
14.06.2019.17:00
Instagram

sažeto

Ruski tenisač Daniil Medvedev odigrao je savršen gem u 2. kolu Stuttgarta pogodivši četiri asa zaredom

Daniil Medvedev ispao je u drugom kolu ATP turnira u Stuttgartu u tri seta od Lucasa Pouillea (6:7 (6), 6:4, 2:6).

Svakako je to bilo razočaranje za trećeg nositelja turnira, pogotovo jer je poraz došao od igrača koji je upao zahvaljujući pozivnici, ali neuspjehu unatoč, ruski je tenisač pokazao dio sjajnog repertoara koji posjeduje.

Getty

I to u trenucima kad je već praktički sve bilo gotovo pa i nije imao neki motiv nagaziti gas do daske. No, pri rezultatu 1:5 u trećem setu, Medvedev je odigrao savršeni gem!

Isporučio je četiri asa zaredom i uništio servisima protivnika. Precizni mjerači vremena izmjerili su kako je taj trenutak čiste teniske magije trajao 29 sekundi! Toliko je Medvedevu trebalo da ispali četiri projektila i riješi gem u svoju korist.

Iako je podbacio u Njemačkoj, generalno gledano, Medvedev igra dobru sezonu. A to zahvaljuje dvjema stvarima.

"Daleko sam veći profesionalac u zadnjih godinu i pol, otkako sam preselio u Francusku. Tu kad dođem s treninga kući, budem iscrpljen i ništa ne mogu raditi samo odmarati i spavati. Treniram više, ne partijam po cijele noći i igram manje Playstation za vrijeme turnira", otkrio je Medvedev.