Vatrogasci mu šalju pozdrave

Serijski piroman u Međimurju potpalio šest požara?


Valerija Bebek
12.06.2017.09:30
Serijski piroman u Međimurju potpalio šest požara?
Facebook DVD Palinovec / Daniel Čemerika

sažeto

Za vrijeme mise u nedjelju izbilo je šest požara koje su članovi DVD-a Palinovec uspješno ugasili


Valerija Bebek
12.06.2017.09:30

Međimurje je gorjelo, a požar koji je izbio na šest lokacija od Palinovca prema Turčišću i Donjem Hraščanu. Vatra se razbuktala za vrijeme mise na proštenju, napisali su članovi DVD-a Palinovec. Vatrogasci su se u svojoj objavi na Facebooku zahvalili onome tko je odgovoran za taj požar, jer očito smatraju kako su oni podmetnuti. Vatra je ugašena u ranim poslijepodnevnim satima u nedjelju, kada su vatrogasci i napisali status uz priložene fotografije.

"DVD Palinovec "zahvaljuje dobročinitelju" koji je na proštenje tijekom Svete mise zapalio požar na 6 mjesta od Palinovca prema Turčišću i Donjem Hraščanu te tako našim članovima uljepšao ručak s rodbinom i članovima obitelji. Zahvaljujemo se našim članovima te kolegama iz DVD Domašinec koji su se kasnije priključili i pomogli u sprečavanju daljnje štete. Uz vatrogasni pozdrav: Vatru gasi, brata spasi", napisali su na profilu.

Facebook

Facebook

požar

vatrogasci

piroman

Mađimurje

Podijeli članak

newsletter

Prijavite se na Newsletter